IPH W LUBLINIE


IPH

IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA

W LUBLINIE


NOWOŚCI IPH w Lublinie

5 czerwca 2018 Ruszają połączenia z Lublina do Bułgarii

Port Lotniczy Lublin jest najważniejszą inicjatywą gospodarczą ostatnich lat niezbędną do rozwoju całego regionu.

Kolejne uruchamiane połączenia są ułatwieniem dla podróżnych z/do naszego województwa. Oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze, wybierając loty z Lublin Airport.

Spółka Port Lotniczy Lublin od kilku lat, wspólnie z liniami Small Planet, organizuje wakacyjne czartery. Połączenie Lublin – Burgas cieszyło się do tej pory ogromnym powodzeniem. Loty w dogodnych godzinach będą się odbywać dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki. Inauguracja połączenia będzie miała miejsce 19 czerwca 2018 roku. Lotnisko w Burgas to idealne miejsce, aby skorzystać z jednego z najbardziej atrakcyjnych regionów Bułgarii. Była ona kiedyś ulubionym wakacyjnym kierunkiem Polaków.

Kilka lat lat temu powróciła moda na podróże do tego czarnomorskiego kraju. Przepiękne plaże to prawie 130 km piaszczystego wybrzeża. Najpopularniejsze kurorty oddalone są od kilkunastu minut do godziny jazdy z lotniska. Słoneczny Brzeg, Primorsko, Pomorie, Sozopol i kilkanaście innych większych lub mniejszych ośrodków, gdzie dwutygodniowy urlop cała rodzina może spędzić za stosunkowo niewielkie pieniądze. Podróż samolotem z Lublina zajmie nam jedynie godzinę i czterdzieści minut. Na miejscu, oprócz wyjątkowo atrakcyjnych cen, mamy gwarancję idealnej pogody. Na dogodnych warunkach można wypożyczyć samochód i udać się na zwiedzanie. Z pewnością nie zawiodą miłośnicy krajobrazów, przyrody, czy zabytków. Szczególnie polecamy Nessebar zabytkowe miasto wpisane na listę dziedzictwa UNESCO.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Lublinie wspiera wszystkie cenne inicjatywy związane z promocją przedsiębiorczości w województwie lubelskim.MAPA POŁĄCZEŃ LOTNICZYCH Z LUBLINAARCHIWUM IPH W LUBLINIE

facebook